Готельно-ресторанний текстиль

Імідж готельно-ресторанного бізнесу формується через увагу до деталей. Бренди, які прагнуть, аби гості знову скористалися їхніми послугами розуміють: сьогодні недостатньо забезпечити чистоту та запропонувати смачну їжу. Ми погоджуємося з цією думкою та допомагаємо бізнесу здобувати прихильність клієнтів за допомогою професійного текстилю.

Готельно-ресторанний текстиль від ФЛЯММА та Салону мод Кашмір – це стильні та якісні вироби, які роблять відпочинок Ваших гостей комфортнішим, а Ваш бренд – впізнаванішим.

Ми пропонуємо:

– сучасний та зручний дизайн

– натуральні та довговічні тканини на вибір

– широкий асортимент для ресторанів та готелей : скатертини, серветки, мішечки для вина, випічки, столового приладдя та газет, рушники, халати та багато іншого

– професійне оздоблення та брендування (вишиті/друковані логотипи, слогани і т.п.)

 

ФЛЯММА радить:

Для серветок ми пропонуємо обирати лляну тканину, а для скатертин стійкий, довговічний матеріал, що на 65% складається з бавовни і на 35% з поліестеру.

Усі згадані тут текстильні вироби, за бажанням клієнта, можуть бути виконані у будь-якій з існуючих тканин.

Пошиття готельно-ресторанного текстилю – один з провідних напрямків нашої роботи. Наш принцип – якість та оригінальність. Ми дбаємо, щоб кожна компанія зі сфері HoReCa (Hotel/Restaurant/Cafe), яка є нашим клієнтом, мала свій унікальний та успішний образ на ринку послуг.