Нова колецкція "Політ" Весна-літо 2015

Нова колекція “Політ”. Весна-Літо 2015

FacebookTwitterGoogle+EmailLinkedIn

Весна та літо – час, коли так важливо розправити крила, відчути легкість та оновлення. І мода – один з кращих засобів зробити це. Команда ФЛЯММА натхенно та наполегливо працювала, аби ви, наші дорогі панянки, зустріли теплу пору в нових образах – яскравих та змістовних, ніжних та рішучих, зручних та екстравагантних.

Ми раді презентувати Вам нову – насичену настроями та кольорами – колекцію “Політ”. Поєднання оригінальних тканин, нестандартні асиметричні деталі, комбінації кольорів – усі ці дизайнерські знахідки якнайкраще передаватимуть ваші відчуття та почуття.

Моделі цієї колекції виконані у наймодніших кольорах сезону, що гармонійно поєднуються один з одним. Кожен з них слід читати “між рядків”: колір вина – марсала – це біль та жаль, срібний – незламність духу та воля, сірий – це спокій, зелений – надія, а класичний білий – світле майбутнє.

Ми щиро сподіваємось, що нова ексклюзивна колекція студії пошиття індивідуального одягу ФЛЯММА припаде до душі кожній панянці – впевненій в собі та скромній, романтичній та спортивній.

Будьте чарівними, обирайте трендові речі та не забудьте цієї весни та літа здійснити свій модний “Політ” разом з ФЛЯММА!

Щоб переглянути всі моделі з останньої колекції натискай кнопку ПЕРЕЙТИ ДО ПОКУПОК.

ПЕРЕЙТИ ДО ПОЕКПОК_more_uk

НАД КОЛЕКЦІЄЮ ПРАЦЮВАЛИ:

Marta

 

Марта Юзьків
дизайнер одягу у Студії індивідуального
пошиття одягу ФЛЯММА, автор колекції “Шоколад&Молоко”

 

 

vasylyna

 

Василина Веселовська
директор та засновник Студії індивідуального
пошиття одягу ФЛЯММА

 

 

ПЕРЕЙТИ ДО ПОЕКПОК_more_uk

ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР

КОМЕНТАРІВ