Постільна білизна

Якісна постільна білизна - це вироби, які забезпечують комфортний відпочинок та є невибагливими у догляді.

 Для дому – це незамінна складова затишку, а для готельного бізнесу – важлива деталь інтер’єру та один з найзручніших “майданчиків” для презентації бренду через тканини, кольори та оздоблення (вишиті/надруковані логотипи, слогани і т.п.)
ФЛЯММА та Салон мод Кашмір створить для Вас унікальний дизайн та пошиє постільну білизну найкращої якості!

Постільна білизна від ФЛЯММА – це:

– кращі зразки натуральних тканин (льон, сатин, бязь, ранфорс, перкаль)

– будь-які розміри та необмежена кількість одиниць

– довговічні та міцні вироби, що не втрачають первинного вигляду від багаторазового прання

– стильні дизайни – сучасні та класичні

– професійне оздоблення та брендування постілі за бажанням клієнта

ФЛЯММА радить:

Постільну білизну ми шиємо винятково з натуральних тканин, наділених гігроскопічною властивістю (легке вбирання вологи) та довговічністю. Наші вироби легко перуться і не втрачають форми та кольорів.

Своїм клієнтам ми пропонуємо такі тканини:

Сатин – унікальний матеріал на основі бавовни. Завдяки особливій техніці переплетення ниток, сатин виглядає як шовк.

Бязь – цупка за структурою тканина з полотняним переплетенням ниток. Ідеальне поєднання простоти та якості. Гігієнічна, екологічна та легка.

Льон – матеріал з гладкою поверхнею та матовим блиском. Виробляється шляхом полотняного переплетення. Лляна тканина має вкрай незначну усадку при зволоженні.

Перкаль – чудовий матеріал полотняного переплетення, який поєднав у собі надзвичайну ніжність та гладкість із вражаючою цупкістю. Ідеально переться.

Ранфорс – цупка тканина, що виробляється шляхом діагонального переплетення ниток. Абсолютно не втрачає форму від прання та просування.

Пошиття постільної білизни – один з провідних напрямків нашої роботи. Наш принцип – якість та оригінальність. Ми дбаємо, щоб кожна компанія зі сфері HoReCa (Hotel/Restaurant/Cafe), яка є нашим клієнтом, мала свій унікальний та успішний образ на ринку послуг.