Як замовити

FacebookTwitterGoogle+EmailLinkedIn

ПРИДБАТИ ОДЯГ НА САЙТІ ТИ МОЖЕШ ТАКИМ СПОСОБОМ:

Кожна панянка, яка зайшла у ФЛЯММУ отримує свою персональну ТОРБУ ЗАКУПІВ. Всі покупки у нашому магазині здійснюються за допомогою цієї ТОРБИ.

Для того щоб придбати одяг, який тобі сподобався, достатньо вказати потрібні мірики у формі ТВОЇ МІРКИ та натиснути кнопку ПЕРЕМІСТИТИ  У ТОРБУ. Після чого обраний товар автоматично переміщається у твою персональну ТОРБУ ЗАКУПІВ.  Для оформлення замовлення тобі потрібно перейти у розділ ТОРБА ЗАКУПІВ та обрати спосіб оплати і доставки. Тепер потрібно заповнити форму та натиснути кнопку ПРОДОВЖИТИ.

Далі, при потребі – уточнення часу доставки або окремих деталей щодо пошиття одягу ми зв’яжемося з тобою за вказаним номером.

Шановна панянко, звертаємо твою увагу, що у ФЛЯММІ увесь одяг шиється індивідуально під твоє замовлення. Ми переконані, що тільки індивідуальне пошиття дає можливість максимально комфортно почувати себе у своєму вбранні.  Зверни увагу, що до кожного замовленого товару ти маєш вказати відповідні мірки у спеціальній формі, перед переміщенням його у ТОРБУ ЗАКУПІВ. Просимо тебе вказувати відповідні мірки під кожну окрему модель. Для твої зручності ми створили декілька відеоуроків, які демонструють як швидко та зручно зняти мірки для пошиття одягу.

Запрошуємо тебе спробувати інноваційний сервіс пошиття одягу online!

ПЕРЕГ ТКАНkВІДЕОУРОКИ_more_ukПЕРЕЙТИ ДО ПОЕКПОК_more_uk